0   /   100

O Galerii

Posunout dolů
Načeradský Gallery

Vážení návštěvníci

Vítejte v rodinné galerii Načeradský brothers. Naše virtuální galerie příběhů je naprosto unikátní a podobnou u nás nenajdete. Snažili jsme se vytvořit osobitý zážitek, který vás vtáhne do třech světů figurální malby. Každý obraz u nás je originál. Každý obraz má svůj příběh, který uslyšíte na audionahrávce, nebo si ho přečtete při prohlídce. Příběhy jsou vyprávěny formou povídek a doplněny o videonahrávku, kde je obraz představen z vizuální stránky. Celý zážitek se pak odehrává v samotném srdci Prahy. Projděte se s námi romantickou procházkou z Kampy přes Pohořelec až na Petřín. Nebo si galerii projděte z pohodlí domova. Záleží jen na vás, jaký zážitek preferujete. Všechny obrazy najdete zde na našich stránkách online.

Pokud vás nějaký obraz zaujme, tak je možné dílo rezervovat a následně zakoupit. Samozřejmostí je i osobní prohlídka díla.

Do galerie jsme vložili kus našeho srdce a záleží nám především na tom, abyste si čas s naší galerií vychutnali a prožili naplno. Chceme, abyste odcházeli s pocitem výjimečného a neopakovatelného zážitku.

Zrealizovat tento projekt by nebylo možné bez lidí, kteří byli pro naši věc zapáleni stejně jako my. Neúnavně nám pomáhali a hnali nás k vytouženému cíli. Tímto bychom jim všem chtěli poděkovat. Tato galerie je především společným dílem a rodinným odkazem. Proto je věnována našemu zesnulému otci Jiřímu Načeradskému a naší vždy usměvavé a pilně pracující matce Martině Dědičové.

Hynek a Jindřich Načeradský

Majitelé galerie

Jak Galerie Funguje

Představte si procházku Prahou. Procházku, při které vdechnete atmosféru jejích nejkrásnějších zákoutí a pohlí vás svět umění. Obrazy, které vám v průběhu prohlídky představíme byly vytvořeny našimi rodiči - matkou Martinou Dědičovou a otcem Jiřím Načeradským. I proto tuto prohlídku vnímáme jako odkaz. Hold rodinnému dědictví, které s námi zůstane napořád přímo v srdci nejkrásnějšího města Evropy. Ke každému obrazu, který v galerii uvidíte se pojí unikátní příběh, který je s obrazem navždy spojen. Tyto příběhy vám postupně odvyprávíme. Formou videozáznamu pak uvidíte všechny umělecké skvosty, které naše galerie nabízí. Každý obraz je umístěn na předem vybrané lokaci a společně tvoří tématické okruhy.

Prohlídková trasa naší galerie je umístěna ve třech historických částech Prahy (Kampa, Staré město, Petřín). Jednotlivé okruhy jsou rozděleny po sedmi obrazech, které společně tvoří tajemný svět a vzájemně na sebe navazují. Tyto světy mají vždy konkrétní téma (Sedm smrtelných hříchů, Legendy staré Prahy, Sedm ctností). Ideální je projít si vše v jeden den a zažít tak něco zcela výjmečného. Spojení obrazů a jejich příběhů utváří neopakovatelnou atmosféru, kterou v průběhu procházky ucítíte všude kolem sebe. Na procházku si sebou vezměte telefon s připojením k internetu a sluchátka. Pokud nemáte možnost projít si Prahu fyzicky, nezoufejte. Můžete si vše prohlédnout z pohodlí domova a samotnou procházku pak nechat na později, až budete mít možnost.

Velké Formáty
Střední Formáty
Malé Formáty
Rozbité zrcadlo I
Rozbité zrcadlo II
Maybe I
Maybe II
Pekelný zpěv
Ohnivý tanec
Vraní jezero
Zpátky na stromy
Mildred Pierce I
Mildred Pierce II
Mildred Pierce III
Volný pád IX
Kruhy zla
Volný pád X
Útěk
Stolování II
Konverzace
Konverzace II
Stolování
Manekýn
Hlava I
Hlava I
O čem přemýšlím?
Brána
Mezi Galaxií
Devět Hlav
Krajina světla a mlhy
Christi Autem Generatio
Hlava 67
V objetí rastrů
Šest zaznamenaných žen
Adam a Eva
Mutace světla
Danae
Geometrie Světla
Španělská krajina a slunce
Španělská krajina za soumraku
Španělská krajina
Lítost II
Duben je nejkrutější měsíc